Design

/Design

BLUE MEDIA

,

10 LAT SIMPLICITY

,

10 lat temu wystartowaliśmy z pomysłem, który okazał się szczęśliwym trafem. Urodzinowy wieczór z przyjaciółmi upłynął nam w hiszpańskim stylu, a jubileuszowa koszulka, notes i wyjątkowy ołówek okazały się celnym i pożądanym pomysłem.

 

VISCOM DÜSSELDORF

,

KOGO FOTOGRAFOWANO NAJCZĘŚCIEJ NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH KOMUNIKACJI WIZUALNEJ VISCOM W DUSSELDORFIE I TRUDNO BYŁO PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE OBOK ORYGINALNIE ZAPROJEKTOWANEGO STOISKA? SIMPLICITY! KOLEJNY RAZ TRAFILIŚMY W DZIESIĄTKĘ.

RUUKKI

,

DLA FIRMY RUUKKI ORAZ JEJ MARKI PLANNJA WYPRODUKOWALIŚMY FUNKCJONALNY EKSPOZYTOR PROMUJĄCY POSZCZEGÓLNE RODZAJE POKRYĆ DACHOWYCH. ZADBALIŚMY O KIESZEŃ NA ULOTKI ORAZ WOBBLER PRZYPOMINAJĄCY O TERMINIE PROMOCJI.

ENEA SA

,

DZIAŁAMY Z ENERGIĄ! DLA FIRMY ENEA SA – JEDNEGO Z KLUCZOWYCH DOSTAWCÓW PRĄDU ZAPROJEKTOWALIŚMY I WYPRODUKOWALIŚMY OSOBISTE KALENDARZE KSIĄŻKOWE ORAZ KALENDARZE TRÓJDZIELNE Z MOTYWEM GRAFICZNYM WYBRANYM PRZEZ KLIENTA.

MULTIFEEDER

,

DLA SIECI LIDL ZAPROJEKTOWALIŚMY NOWY, MOBILNY, WIELOFUNKCYJNY MULTIPODAJNIK Z MIEJSCEM NA WYMIENNĄ GRAFIKĘ. DO JEGO PRODUKCJI UŻYLIŚMY SPIENIONEGO PCV USZLACHETNIONEGO SZCZOTKOWANYM DIBONDEM.